• 01

  Eierkarton

  Szeroka gama detalicznych opakowań na jaja

 • 02

  Behälter für Früchte

  Opakowania do różnego rodzaju owoców, warzyw i grzybów

 • 03

  Kunststoff-Boxen

  Dla branży sadowniczej, piekarniczej oraz mięsnej

 • 04

  Seantex

  Sprawdzone produkty marek polskich i zagranicznych

Nowa Polityka Prywatności

W związku z obowiązującymi nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych (RODO), informujemy o nowej Polityce Prywatności dotyczącej korzystania z witryny internetowej www.delta-debica.pl Nowa polityka prywatności jest dostępna w tym miejscu: Polityka prywatności Delta-Debica
Lesen Sie mehr

Zmiana nazwy firmy!

Pragniemy poinformować iż wraz z dniem 06.12.2017 r, zmianie uległa nazwy  Naszej Firmy.   Obecna nazwa Firmy brzmi: “DELTA Tadeusz Mucha i Wspólnicy Sp. j.“   Poprzednia nazwa: “Firma Handlowo-Produkcyjna DELTA Tadeusz Mucha i Wspólnicy Sp. j.” Informujemy również iż numery NIP, KRS oraz REGON pozostały bez zmian.
Lesen Sie mehr

Rewolucja w walce z bakteriami

Z radością informujemy Państwa o nawiązaniu współpracy z firmą Polkor International, która jest jedynym producentem w Europie, w pełni bezpiecznego i ekologicznego dodatku do polimerów nadającego właściwości antybakteryjne oraz antygrzybiczne. Dowiedz się więcej!
Lesen Sie mehr

Nowa strona internetowa

Zmieniamy się! Z przyjemnością informujemy, że właśnie wystartowaliśmy z nową stroną internetową! Nowa domena www.delta-debica.pl przystosowana jest do wszystkich rodzajów urządzeń elektronicznych, dlatego od teraz w łatwy i przejrzysty sposób można przeglądać naszą domenę.
Lesen Sie mehr

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam eu scelerisque erat. Donec iaculis vitae nulla a feugiat. Maecenas id neque cursus, facilisis.
Lesen Sie mehr