• 01

    Eierkarton

    Szeroka gama detalicznych opakowań na jaja

  • 02

    Behälter für Früchte

    Opakowania do różnego rodzaju owoców, warzyw i grzybów

  • 03

    Kunststoff-Boxen

    Dla branży sadowniczej, piekarniczej oraz mięsnej

  • 04

    Seantex

    Sprawdzone produkty marek polskich i zagranicznych

Kontakt

DELTA, Production and Trade Company                        

Tadeusz Mucha and Associates  Sp. J. [general partnership]                             

25, Jana Pawła II Street

39-200 Dębica


Customer Service Desk:

Phone: +48 14 681-59-50

Fax. +48 14 681-59-50 int. 24


e-mail:

delta@delta-debica.pl

FHP DELTA Sp.j. registered in the District Court for Rzeszów, 12th Economic Department under KRS number: 0000493356 [National Court Register]

NIP: PL8722281366

REGON number: 180187208 [National Business Register]

Capital stock: 3 495 250 PLN

Michał Burakowski – Sales Director

tel. +48 509 566 033

e-mail: mburakowski@delta-debica.pl


Jerzy Nowakowski

tel. +48 513 080 343

e-mail: jnowakowski@delta-debica.pl


Łukasz Mądro

tel. +48 667 888 600

e-mail: lukasz.madro@delta-debica.pl

Krzysztof Moździoch

tel. +48 500 173 123

e-mail: kmozdzioch@delta-debica.pl


Magdalena Pawełek

tel. +48 603 700 113

e-mail: mpawelek@delta-debica.pl


Construction Chemicals

Marek Wyczałek – Sales Manager

tel. +48 665 350 888

e-mail: mwyczalek@delta-debica.pl


Marcin Wójcik

tel. +48 509 566 055

e-mail: mwojcik@delta-debica.p

Jerzy Nowakowski

tel. +48 513 080 343

e-mail: jnowakowski@delta-debica.pl

 

e-mail: ksiegowosc@delta-debica.pl

tel. +48 14 681 59 50 int. 27


Chief Accountant

Bożena Otocka – Tutaj

e-mail: botocka@delta-debica.pl

Maria Zagórska

e-mail: mzagorska@delta-debica.pl

Barbara Kuca

e-mail: bkuca@delta-debica.pl

e-mail: marketing@delta-debica.pl


Małgorzata Burakowska – Marketing Manager

tel. +48 509 310 125

e-mail: mburakowska@delta-debica.pl


Łukasz Mucha – R&D Manager

tel. +48 509 655 122

e-mail: lukasz.mucha@delta-debica.pl

CV

Position

Anschreiben

Ich bin damit einverstanden, meine persönlichen Daten zu verarbeiten