Behälter für die Verpackung und Verteilung aller Arten von Früchten, Gemüse und Pilze. Sie schützen perfekt den Inhalt vor Stößen und Verformung unter schwierigen Bedingungen und helfen, den Nähr- und Geschmackwert zu bewahren.

Pojemniki

Pojemniki 250g

Pojemniki na owoce i warzywa na 250g stanowią idealne zabezpieczenie zawartości przed uderzeniami i deformacją w trudnych warunkach dystrybucji oraz pomagają zachować wartości odżywcze i smakowe. Zastosowanie włókien drzewnych w procesie produkcji pojemników zapewnia dostateczną wytrzymałość a specjalne otwory wentylacyjne sprawiają, że owoce i warzywa utrzymują dłużej swoją świeżość.

Nasza technologia umożliwia nadrukowanie na pojemnikach Państwa reklamy w kilku kolorach. W ten sposób można informować konsumenta o producencie oraz właściwościach towaru. Nadruk wykonywany jest specjalnymi atestowanymi farbami do kontaktu z żywnością, posiadającymi atest Ministerstwa Zdrowia.

Pojemniki wytwarzane są zgodnie z najwyższymi standardami produkcyjnymi zgodnie z ISO 9001, ISO 14001 czy BRC/IOP. Stosując pojemniki z pulpy papierowej, masz gwarancję iż opakowanie nie wpłynie wizualnie na Twoje produkty oraz nie pozostawi na nich przykrych zapachów.

Pojemniki służą do jednorazowego pakowania, transportu oraz przechowywania świeżej żywności. Zaleca się, aby w pojemnikach umieszczać wyłącznie produkty świeże i nie uszkodzone.

Technische Daten

Pojemność
250 g
Materiał
pulpa papierowa
Wymiary
141 x 94 x 49 mm
Waga
11,8 g
Liczba sztuk w paczce
1080
Liczba sztuk na palecie
12 960

Kolory opakowania

Grey White
Grey White